X

Перевезення будівельної техніки

  Лише кваліфіковані співробітники
  Нові та справні автомобілі
  Гарантуємо збереження Ваших речей
  Працюємо максимально швидко
  Абсолютна якість виконуваних робіт

  Професійні послуги перевезення будівельної техніки

  Не дивлячись на економічні складності останніми роками в Україні спостерігається реальний підйом у галузі промислово-цивільного будівництва, яке найбільш масштабно ведеться у столиці та Київській області. Практично скрізь можливо побачити відкриті майданчики де будуються багатоповерхові конструкції, об’єкти соціального призначення, нові мікрорайони із застосуванням будівельної техніки:

  • Бурових установок;
  • Під`ємних кранів;
  • Екскаваторів;
  • Гусеничних тракторів;
  • Бульдозерів та інших не габаритних механізмів.

  Не рідко забудовником одночасно реалізується декілька проектів і потрібні термінові послуги з перевезення будівельної техніки, до яких застосовуються особливі нормативні вимоги. Для того щоб в оптимально короткі строки перевезти спецтехніку з одного місця на інше достатньо замовити послуги вантажного таксі. Транспортна компанія візьме на себе оформлення супровідної документації, проаналізує рельєф дорожнього маршруту та запропонує оптимальні схеми перевезення, надасть напівпричепи, трали, ваговози, необхідні для транспортування. Якщо замовити перевезення будівельної техніки у компанії з досвідом роботи, гарною репутацією, великим автопарком багатоцільового призначення, можливо з впевненістю розраховувати на надання професійної послуги швидко, якісно, не дорого, по розумній ціні, дозволяючий зекономити витрати не порушити жорсткі рамки, встановлені фінансовим кошторисом.

  Вигідна співпраця з компанією «ПЕТРОВИЧ»

  За роки діяльності компанія «ПЕТРОВИЧ» , зарекомендувала себе як надійний та чесний партнер, напрацювала велику клієнтську базу у столичному регіоні. Довіра клієнтів виправдовується професійною роботою всього колективу. У кожному конкретному випадку звернення в індивідуальному порядку визначають вартість сервісу, оплата приймається найбільш зручним способом. Діє система вигідних знижок, завдяки яким вартість перевезення будівельної техніки стає ще більш привабливою та доступнішою.

  Відгуки про нас

  Поділіться з іншими відгуком про нас

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

   Ваше ім`я (обов’язково)

   Ваш телефон (обов’язково)