X

Про нас

Мувінгова компанія «ПЕТРОВИЧ» займається всіма видами вантажних перевезень по Києву та області. Ми здійснюємо квартирні, офісні та промислові перевезення, надаємо послуги вантажного таксі, а також можемо реалізувати перевезення тяжких та великогабаритних вантажів, предметів мистецтва та інших об’єктів, які вимагають особливої уваги. Значний досвід роботи та висока майстерність всіх співробітників дозволили нам відпрацювати осбисту схему надання послуг.

На першому місці для нас є повага до наших клієнтів та особисте ставлення до кожного з них. Ми ретельно стежимо за якістю наданих послуг та оперативністю виконання робіт. Наші співробітникі грамотно надають оцінку майбутньому перевезенню, підбирають авто, пакувальний матеріал, маршрут, щоб процес транспортування був більш безпечним та оптимальним. У нашому розпорядженні особистий автопарк з автомобілями різної вантажопід`ємності та типами кузовів.
Також в нашому штаті працюють кваліфіковані вантажники, які можуть не лише переносити майно, але й здійснювати процедури монтажу та демонтажу різної складності.

Крім цього, для нас дуже важливо дотримуватись співвідношення якості нашого сервісу та його вартості. З кожним днем ми вдосконалюємось та становимось кращими, залишаючи при цьому ціни на попередньому доступному рівні.

Переконайтесь в цьому самі, зателефонуйте саме зараз або залиште свій номер в полі форми Зворотній дзвінок і отримайте безкоштовну консультацію стосовно вашого переїзду. «ПЕТРОВИЧ» – надійний та перевірений часом перевізник!

    Ваше ім`я (обов’язково)

    Ваш телефон (обов’язково)