X

Компенсація завданих збитків перевізником

Під час здійснення вантажних перевезень спеціалізованими компаніями необхідно дотримуватись деяких аспектів, наприклад, обов’язкове заключення договору. Це необхідно для того, щоб чітко розмежувати відповідальність сторін. Сумісно з замовником підбирається небхідний вид транспорту, вантаж при необхідності завчасно демонтується, розбирається та пакується.

Особливості перевезення вантажів.

В залежності від різновиду вантажу обирається тара для пакування. Створюються усі умови, щоб вантаж був доправлений у потрібну точку швидко та з мінімальними втратами. Однак всі ці міри знижують, але не виключають цілком ймовірність виникнення надзвичайних ситуацій, аварій та інших випадків, в результаті яких вантаж може серйозно постраждати.

У цьому випадку наступає момент проаналізувати договір перевезення та визначити, хто буде займатися компенсацією завданої шкоди, за умови, що всі необхідні пункти прописані у договорі. Законодавчо встановлено загальне правило, що компенсацію завданих збитків надає перевізник у тому випадку, якщо його вина доведена незалежною експертизою.

Випадки компенсації фактичного збитку перевізником. Тому, якщо виникли наступні ситуації необхідно звертатись до детального розгляду.

  • Часткове псування майна;
  • Цілковита втрата якості та зовнішнього вигляду вантажу;
  • Затримка перевезення вантажу, що у деяких окремих випадках призводить до втрат клієнтів.

Задля уникнення конфліктих ситуацій подібній ймовірності фіксуються у договорі завчасно, попередньо згодивши як з перевізником так і з звмовником.

Щоб уникнути можливих пошкоджень, псування або втрати майна, необхідно завчасно продумувати процедуру перевезення, підбирати відповідний транспорт та забезпечувати необхідні умови перевезення.

Все це дозволяє мінімізувати ризики та по можливості уникнути суттєвих збитків. Компанія «ПЕТРОВИЧ» здійснює перевезення різної складності на професійному рівні та відповідає за збереження та доставку вантажів у встановлені терміни в потрібне місце. Для цього у штаті компанії є різні види вантажного транспорту спеціалізовані послуги логістів, водіїв, інженерів та вантажників.

Відгуки про нас

Поділіться з іншими відгуком про нас

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

    Ваше ім`я (обов’язково)

    Ваш телефон (обов’язково)