X

Перевезення шафи

Як без проблем перевезти шафу

Перевезення шафиПрактично жоден домашній інтер’єр не можна уявити без шафи, яка органічно вписується у загальну стилістику і без якої не можливе зберігання речей. Цей предмет меблів довговічний та зручний в експлуатації, але всі користувачі сходяться в одному, що при перевезенні на нове місце проживання його перевезення не проста робота. Більш складно перевезти антикваріат та шафи купе з дзеркалом. В Україні користується популярністю вантажне таксі, які надають послугу по перевезенню шафи з однієї адреси на іншу. Завдяки демократичній ціні, замовити його доступно всім верствам населення, включаючи студентів, молоді сім`ї та пенсіонерів.

Професійна послуга включає у себе подачу на вказану адресу вантажного автомобіля у супроводі водія та команди професійних вантажників, які організують:

 • Демонтаж шафи;
 • Ретельне пакування дзеркал;
 • Спуск шафи у розібраному вигляді ліфтом або сходами;
 • Завантаження до автомобіля з використанням картону або іншого пакувального матеріалу між деталями, фіксування їх скетчем;
 • Безпосередню доставку;
 • Розвартаження;
 • Збирання шафи на новій адресі.

Таким чином, перевезення шафи займає мінімум часу, гарантує цілісність та збереження шафи, а вартість перевезення цілком адекватна та відповідає складності робіт.

Якщо шафа дорого вартісна або раритетна, власник може на час перевезення застрахувати, попередньо підписавши з компанією перевізником договір, але варто враховувати, що вартість перевезення шафи-купе у даному випадку дещо зросте, проте суттєво знизяться ризики.

Професійне перевезення шаф у Києві

В будь-який день тижня, не виключаючи вихідні та святкові дні, достатньо звернутися в телефонному режимі у транспортну компанію «ПЕТРОВИЧ», щоб замовити перевезення шафи у Києві або області. Кваліфікований персонал швидко підбере модель транспортного засобу, забезпечить своєчасність його подачі та якісне виконання поставлених задач. До того ж передоплата не потрібна, лише по факту виконаних робіт відбувається оплата готівкою або банківською картою.

Відгуки про нас

Поділіться з іншими відгуком про нас

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

  Ваше ім`я (обов’язково)

  Ваш телефон (обов’язково)