X

Перевезення меблів по Києву та області

  Лише кваліфіковані співробітники
  Нові та справні автомобілі
  Гарантуємо збереження Ваших речей
  Працюємо максимально швидко
  Абсолютна якість виконуваних робіт

  Перевезення меблів по Києву та областіВ Україні сьогодні дуже активно розвивається промислово-будівельне будівництво. Це особливо помітно у столиці, а також області, де за дуже короткий термін будуються нові будинки та приміщення, сучасні мікрорайони та квартали. Квадратні метри в новобудовах не можуть похвалитись демократичною ціною та багато мешканців Києва та області охоче купують квартири на вторичному ринку, бажаючи покращити свої житлові умови.

  В будь-якому випадку під час переїзду на нове місце проживання необхідні послуги з перевезення меблів.

  І якщо студенти або молоді пари, цілком можуть переїхати власними силами, то сім`ям, які вже обжились у старій квартирі, це буде дещо складніше.

  Самостійно дуже проблематично демонтувати, винести з багатоповерхового будинку та перевезти на власному авто такі тяжкі та великогабаритні предмети інтер’єру, як:

  • Диван або велике ліжко
  • Столовий гарнітур
  • Холодильник, плиту та іншу техніку
  • Шафу-купе.

  Набагато простіше буде доручити цей процес фахівцям. Професійне перевезення меблів буде коштувати дешевше ніж збитки за пошкоджене майно, а також допоможе зберегти час. До того ж, в компаніях, працюючих в даній сфері, є свій автопарк вантажних авто різних моделей та вантажопідйомності.

  Головне, правильно обрати компанію, не орієнтуючись на найдешевші пропозиціє.

  Поради при виборі компанії для перевезення меблів у Києві.

  Обираючи компанію для перевезення меблів, варто звертати увагу не лише на автопарк, який складається з нових авто, але й на колектив. Якщо ви хочете щоб все відбувалося швидко та якісно, варто замовити перевезення меблів у компанії «ПЕТРОВИЧ». У нас працюють трудолюбиві, ввічливі та відповідальні працівники, які мають достатній досвід та кваліфікацію. Перевезення меблів для них не підробіток, а щоденне зайняття, тому їх навики на дуже високому рівні.

  По бажанню клієнтів перевезення меблів може проводитись у супроводі вантажників – експедиторів. Наші фахівці здійснюють перевезення меблів швидко та бережно, дотримуючись всіх норм та вимог безпечного транспортування.

  Дешеве перевезення меблів не завжди якісне.

  Вартість послуг з перевезення меблів включає в себе досить велику кількість факторів. Це й винагорода водіям та вантажникам, оплата бензину, підтримка автопарку у відмінному стані, та гарантія того, що все пройде на вищому рівні. Відповідно, дешеве перевезення меблів означає, що швидше за все на якомусь із цих факторів вдалося заощадити.

  Будь-який переїзд – сам по собі складний процес і ми впевнені, що вам точно не хочеться зіткнутися з позаштатними ситуаціями та неприємностями, які можуть виникнути через несправне авто або не досвідченого вантажника. «ПЕТРОВИЧ» пропонує своїм клієнтам оптимальне співвідношення ціни послуг та їх якості. З нами ви можете бути спокійні за збереження своїх меблів.

  Як дізнатися вартість перевезення меблів у Києві?

  У компанії «ПЕТРОВИЧ» можна замовити авто для перевезення меблів у столиці або області в той же день, коли вам потрібна послуга, через електронну адресу або телефон. Передоплату вносити не потрібно. Розрахунок буде здійснено після підтвердження клієнта факту повного завершення робіт.

  Якщо ви перевозите на нову адресу елітні меблі або антикваріат ми рекомендуємо вам попередньо оформити страховку. Такий договір допоможе повністю компенсувати номінальну вартість, якщо в дорозі виникне непередбачувана ситуація, ДТП, або форс-мажор, які стануть причиною пошкодження майна.

  Ціна перевезення меблів буде залежати від повного об’єму та маси вантажу, складності завантаження та розвантаження, довжини маршруту.

  Дізнатись вартість ви зможете, повідомивши всі ці умови менеджеру компанії «ПЕТРОВИЧ». В будь-якому випадку, ми гарантуємо, що вона буде відповідати якості всіх наданих послуг.

  Замовляйте послугу з перевезення меблів у компанії «ПЕТРОВИЧ» та переїзд відбудеться для вас без зайвих клопотів!

  Відгуки про нас

  Поділіться з іншими відгуком про нас

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

   Ваше ім`я (обов’язково)

   Ваш телефон (обов’язково)