X

Перевезення меблів з вантажниками

  Лише кваліфіковані співробітники
  Нові та справні автомобілі
  Гарантуємо збереження Ваших речей
  Працюємо максимально швидко
  Абсолютна якість виконуваних робіт

  Транспортування меблів з вантажниками по Києву та області

  Перевезення меблів з вантажникамиСтолиця України – сучасний мегаполіс, в котрому проживають, отримують освіту, працюють більш ніж 3,5 млн., людей.

  Останнім часом динамічно розвивається будівельна галузь, завдяки чому багато людей стають власниками нового житла, отримуючи можливість покращення житлових умов. Не дивно, що практично щоденно необхідна послуга перевезення меблів з вантажниками у Києві. День в день у транспортній компанії з гарною діловою репутацією та надаючи якісний сервіс за найбільш привабливою ціною, можливо замовити цю послугую.

  Попередньо з клієнтом працює менеджер, визначаючи, яким автотранспортним засобом зручніше перевезти вантаж та скільки людей знадобиться включити у склад бригади. У зазначений час подається авто та починається демонтаж та спуск меблів. Щоб уникнути пошкоджень під час перевезення елементи конструкцій запаковують у стретч плівку або гофра-картон та ретельно кріпиться у кузові авто. Департамент логісти розраховує найкоротший маршрут переміщення між двома точками з урахуванням об`їзду дорожніх заторів. На новій адресі розвантаження здійснюється обережно та дбайливо. Під час перевезення особливо цінного майна можливе оформлення страхового договору.

  Не лише під час квартирного переїзду актуальне перевезення меблів з вантажниками для Киян. Послуга користується попитом у дачників які надають перевагу проводити літній сезон за містом.

  Компанія «ПЕТРОВИЧ» – перевезення речей та меблів на оптимально вигідних умовах

  Сім днів на тиждень протягом робочого дня або в нічний час доби, можна в телефонному режимі, а також по електронній пошті замовити послуги з перевезення меблів з вантажниками по столиці та області у компанії «ПЕТРОВИЧ». Вартість залежить від рівня складності та специфікою проведення робіт, якістю їх виконання, дальністю маршруту транспортування, але при цьому вантажне таксі коштує не дорого та доступно для всіх категорій населення, для розрахунку приймаються банківські картки та готівкові кошти, діє система бонусних знижок, завдяки яким суттєво знижується вартість перевезення меблів з вантажниками та зменшується навантаження на сімейний бюджет.

  Відгуки про нас

  Поділіться з іншими відгуком про нас

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

   Ваше ім`я (обов’язково)

   Ваш телефон (обов’язково)