X

Транспортування опалювальних котлів

  Лише кваліфіковані співробітники
  Нові та справні автомобілі
  Гарантуємо збереження Ваших речей
  Працюємо максимально швидко
  Абсолютна якість виконуваних робіт

  Транспортування опалювальних котлів

  Сьогодні в Україні гостро стоїть питання по енергозбереженню. В цілях економії багато власників приватних будинків відмовляються від централізованого опалення та переходять на автономні системи. Багато сучасних та закордонних виробників поставляють безліч опалювального обладнання, які функціонують з використанням:

  • Електрики;
  • Газу;
  • Енергія сонця;
  • Рідкого та твердого палива.

  Вибір дуже великий, але чим більший об’єм та маса опалювального котла, тим складніше його перевезти на особистому автомобілі. Не дорого та практично замовити перевезення котла у професіоналів, які пропонують скористуватися сервісом вантажного таксі в комплексі з бригадою кваліфікованих, досвідчених вантажників. Вони організують не лише вивезення котла, але й його переміщення до місця встановлення, утримуючи в повітрі за допомогою спеціальних транспортувальних ременів. Для того щоб швидко та безпечно перевезти котел конкретної моделі підбирається необхідних розмірів та вантажопід`ємності транспортний засіб. Відділ логістики підбирає максимально зручний маршрут, враховуючи особливості рельєфу місцевості, дорожнього покриття, трафіку. При цьому ціна перевезення котла фінансово доступна, дуже демократично і замовити у транспортної компанії по телефону або онлайн режимі дану послугу може кожен бажаючий, зацікавлений у якісній доставці, компетентному виконанні завантажувальоно-розвантажувальних та такелажних робіт.

  Вигідні партнерські стосунки з компанією «ПЕТРОВИЧ»

  Весь колектив компанії працює щоденно, намагаючись по конкурентній адекватній ціні надати широкій аудиторії послуги перевезення котлів у Києві, столичним містам супутникам та селищам, територіально розташованих у Київській області. Для задоволення потреб замовників у компанії є всі складові: великий автопарк нової техніки, навчений персонал, гнучка політика ціноутворення. Для постійних замовників діє програма знижок, яка дозволяє заощадити грошові кошти та знизити загальну вартість замовлення в середньому на 5-10 %.

  Звертайтесь і на власному досвіді переконайтесь в нашому високому досвіді професіоналізму.

  Відгуки про нас

  Поділіться з іншими відгуком про нас

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

   Ваше ім`я (обов’язково)

   Ваш телефон (обов’язково)