X

Перевезення побутової техніки

  Лише кваліфіковані співробітники
  Нові та справні автомобілі
  Гарантуємо збереження Ваших речей
  Працюємо максимально швидко
  Абсолютна якість виконуваних робіт

  Транспортування побутової техніки

  Технічний прогрес подарував людству безліч побутових приладів, експлуатація яких забезпечує комфорт та підвищує якість життя. Сьогодні в Україні у кожному будинку обов’язково є хоча б мінімальний набір побутової техніки:

  • Холодильник;
  • Пральна машина;
  • Аудіо систему та телевізор;
  • Малогабаритні прилади типу праски, фену, вентилятора тощо.

  Транспортування побутової технікиПід час переїзду на нове місце проживання малі речі не складно перевезти особистим авто, для перевезення тяжких, габаритних, незручних в плані переміщення предметів краще замовити вантажне таксі. Професійне перевезення побутової техніки обійдеться не дорого, проте позбавить власників від багатьох хвилювань з приводу збереження працездатності та цілісності майна.

  З метою економії сімейного бюджету можна обмежитись лише замовленням вантажного транспорту з водієм-експедитором, але набагато практичніше та доцільніше альтернативний варіант – замовити перевезення побутової техніки у Києві в комплексі з бригадою кваліфікованих вантажників. Не дивлячись на те, що вартість послуг буде дещо більшою, фінансові витрати цілком виправдані рівнем складності завантажувально-розвантажувальних робіт, гарантії збереження приладів та безпекою їх транспортування.

  По бажанню власників можливе укладення договору страхування, який передбачає компенсацію у випадку ДТП або інших непередбачуваних ситуацій у дорозі.

  Надійна та вигідна співпраця з транспортною компанією «ПЕТРОВИЧ»

  Маючи бездоганну ділову репутацію надійного партнера, компанія «ПЕТРОВИЧ» давно та успішно працює на логістичному ринку, надаючи своїм клієнтам якісні послуги перевезення побутової техніки у Києві та області. Для виконання поставлених завдань виділяються технічно справні транспортні засоби необхідної вантажопід`ємності, різноманітний пакувальний матеріал, компетентний, фізично сильний та досвідчений персонал, досконало володіючий професійними навичками. Замовники з непохитною впевненістю можуть розраховувати на індивідуальний підхід, якісний сервіс та привабливість цін, а також застосування гнучкої системи вигідних знижок дозволяючи не переплачувати за послуги та суттєво зекономити.

  Відгуки про нас

  Поділіться з іншими відгуком про нас

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

   Ваше ім`я (обов’язково)

   Ваш телефон (обов’язково)