X

Вантажні перевезення в Броварах

  Лише кваліфіковані співробітники
  Нові та справні автомобілі
  Гарантуємо збереження Ваших речей
  Працюємо максимально швидко
  Абсолютна якість виконуваних робіт

  Послуги перевезення вантажів у Броварах.

  Вантажні перевезення в БроварахОбласний центр Бровари з кількістю населення яке перевищує 102 тис., чоловік, є найбільшим містом супутником столиці України та розміщений на відстані 15 км., від Києва. Це населений пункт який дуже швидко розвивається з сучасною інфраструктурою, великою кількістю містобудівельних підприємств металуйгірної, хімічної, легкої, деревообробної, харчової промисловості. Завдяки державній програмі підтримки, діючої у Київській області, останнім часом вона отримала сильний імпульс у будівельній галузі. Під час переїзду на нове місце проживання щасливим власникам нового житла зручніше за все замовити послугу вантажоперевезення у місті Бровари. Сервіс об’єднує подачу вантажного таксі та бригаду кваліфікованих вантажників, які швидко, не дорого, обережно допоможуть перевезти особисте майно. У випадку необхідності за помірну ціну надається пакувальний матеріал, також надається послуга демонтажу кондиціонера, раковини або умивальника, кухонної мийки та іншого побутового обладнання. Здійснюється перевезення меблів у Броварах за найкоротшим маршрутом з дотриманням всіх норм транспортування. Загальна вартість розраховується виходячи з рівня складності робіт, об’єм та маси вантажу, кілометражу.

  Офісні та промислові перевезення

  Під час підготування преїзду на нову адресу представникам бізнесу, не маючого у своєму складі достатньої кількості трудового ресурсу, володіючого професійними навичками та необхідного автотранспорту, варто замовити вантажне таксі у Броварах. Колектив вантажників-експедиторів в оптимально скорочені строки здійснить перевезення:

  • Офісних меблів;
  • Архівної документації;
  • Оргтехнікии;
  • Сейфів;
  • Спеціалізованого обладнання, промислових станків та приладів.

  Вигідна співпраця з компанією «ПЕТРОВИЧ».

  Транспортна компанія «ПЕТРОВИЧ» працює щоденно, в тому випадку і в нічний час доби, здійснює різні перевезення у Броварах. Оплата відбувається за фактом виконання робіт готівкою або ж безготівковим розрахунком, можливий розрахунок банківською карткою. Клієнтам надається індивідуальний підхід, гнучка цінова політика, яка передбачає знижки, якісне виконання поставленого завдання в оптимально стислі терміни.

  Відгуки про нас

  Поділіться з іншими відгуком про нас

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

   Ваше ім`я (обов’язково)

   Ваш телефон (обов’язково)