X

Дачний переїзд

  Лише кваліфіковані співробітники
  Нові та справні автомобілі
  Гарантуємо збереження Ваших речей
  Працюємо максимально швидко
  Абсолютна якість виконуваних робіт

  Сезонний дачний переїзд у Києві

  Столиця України місто Київ – великий мегаполіс, у якому постійно проживає більше 3 млн., людей. Це:

  • Історичний;
  • Релігіозний;
  • Політичний;
  • Економічний;
  • Промисловий;
  • Торговий;
  • Науково-освітній;
  • Культурний центр

  Дачний переїздТут вирує життя, напружений трафік, щоденно прибуває велика кількість туристів та гостей міста.

  Люди які стомились від міської рутини прагнуть на літній період здійснити переїзд за місто в тихі, спокійні, затишні дачні поселення, які розміщені в різних населених пунктах Київської області. Для комфортного відпочинку потрібна безліч речей, які не дорого та зручно перевезти за допомогою вантажного таксі.

  Компанія «ПЕТРОВИЧ» надає послугу перевезення речей на дачу у супроводі команди вантажників-експедиторів. ВФолодіє професійними навичками, вони допоможуть швидко запакувати у відповідну тару особисте майно, організують перевезення садових меблів, холодильника та іншої побутової техніки, кухонного приладдя, велосипедів для всіх членів родини.

  Вартість послуги визначається від ступеня складності робіт, об’єм та маса вантажу, дальність транспортування. Замовити заміський переїзд може будь-який мешканець столиці, бажаючий цей не простий захід перевести в розділ повсякденних подій.

  Вигідна співпраця з компанією «ПЕТРОВИЧ» для переїзду на дачу.

  Основним пріоритетом для колективу компанії «ПЕТРОВИЧ» є довіра клієнтів, тому він працює щоденно, без свят та вихідних. За індивідуальною домовленістю можна замовити дачний переїзд в Києві навіть у нічний час доби. Кваліфікований, відповідальний персонал, який має великий практичний досвід прикладає максимальні зусилля для своєчасного та якісного виконання поставленого завдання. Кожен замовник може з упевненістю розраховувати на персональний підхід, якісний сервіс, гнучку цінову політику, яка передбачає систему бонусів та знижок. Під час оформлення замовлення не потрібно вносити депозит, розрахунок відбувається тільки після виконання робіт.

  Відгуки про нас

  Поділіться з іншими відгуком про нас

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

   Ваше ім`я (обов’язково)

   Ваш телефон (обов’язково)